Prikrývka Antistress zimné 140x200cm

Zloženie prikrývky: povrch - tkanina 100% polyester mikrovlákno + siet karbónových vlákien

výplň - 100% polyester (duté vlákno)

Prikrývka vhodná pre rozmer obliečok: 140x200cm

Teplota prania 60 °, sušenie v bubnovej sušičke na zníženú teplotu.

Hmotnosť výplne (gramáž): 1300g na celý rozmer výrobku

Farba prikrývky: biela

Prikrývky Antistress sú vyrobené tradičným spôsobom našej vlastnej výroby značky Kvalitex.
Povrchovým materiálom prikrývok je tkanina ANTISTRESS, ktorá je vyrobená inovatívnou technológiou z polyesterových mikrovlákien. Jemná mikrovláknová tkanina je pretkaná sieťou karbónových vlákien, ktoré zaisťujú funkčnosť tkaniny. Karbónové vlákno slúži prevažne k odvodu statickej elektriny, napätie a teda stresu tela zákazníka. [/ B] Vďaka tomuto má zákazník veľmi kvalitný a spokojný spánok.
Polyesterové mikrovlákna majú polovičnú priemer, než vlákna hodvábna. Pre predstavu mikrovlákno je desaťkrát slabší ako ľudský vlas. Táto mikrovlákna dodávajú tkanine príjemný pocit dotyku, tkanina je veľmi jemná a ľahká a vysoko absorpčný. Tkanina vyniká vysokou hustotou mikrovlákien a svoju nemačkavosť.
Tkanina Antistress odpudzuje vlhkosť a chlad z vonkajšieho prostredia, preto v horúcom podnebí chladí a v chladnom naopak hreje.
Zimné prikrývka Antistress obsahuje termicky spájané duté vlákno. Duté vlákno je v tvare rúna a je plne posilanizované. Táto termicky spájaná rúna dutých vlákien vynikajú vysokou hrejivosťou, ale zároveň vzdušnosťou a ľahkosťou.
Spojením dvoch materiálov (tkanina ANTISTRESS a termicky spájané duté vlákno) sa prikrývky ANTISTRESS zaradili medzi veľmi žiadané a veľmi populárne produkty.
Zimné prikrývky Antistress sú prešité panelovým vzorom, ktorý zabraňuje proti posuvu rúna dutých vlákien vo vnútri tkaniny.
Prikrývky i vankúše Antistress sú vhodné pre alergikov.


Výrobca: KVALITEX
Model: K6720055
Materiál: 100% PES duté vlákno, 100% PES mikrovlákno
Barva: bílá

ico
Varianta tovaru - Tabuľky veľkostí Doba dodania Cena s DPH Zvoľte množstvo
Prikrývka Antistress zimné 140x200cm Skladem
(do 3-5 dní u Vás)
44,84 €
38,00 €
ks

Doprava zadarmo

Už od objednávky nad 96 EUR

Zákaznícka linka - máte nejaký dotaz?

E-mail: info@donti-povleceni.cz - neváhajte sa ozvať

onlineplatby
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace