Vankúš guličkový Medical zips 45x60cm 400g

Zloženie vankúša: povrch - 100% polyester (Microfibre), výplň - 100% polyester (guličkové duté vlákno),

pomocný materiál - 100% polypropylén (netkanná textílie)

Vankúš vhodný pre rozmer obliečok: 45x60cm

Teplota prania 95 °, sušenie v bubnovej sušičke na zníženú teplotu.

Hmotnosť výplne (gramáž): 600g na celý rozmer výrobku

Farba vankúša: biela


Vankúš Medical obsahuje v spodnej časti valček, ktorý zaisťuje rovinu krčnej chrbtice. Nad valčekom je vankúš s výplňou guľôčkového dutého vlákna. Tento vankúš je vybavený zipsom.
Povrchovým materiálom vankúša Medical je tkanina (microfibre) vyrobená zo 100% polyesteru. Táto tkanina je charakteristická vysokou hustotou priadzí a svojím broskyňovým omakom. Tento dotyk je docielený počesaním jednej strany tkaniny.
Výplňovým materiálom je vysoko kvalitné guličkové duté vlákno - 100% polyester, ktoré vďaka svojim vlastnostiam nie je zľahne a možno ľahko vyklepať. U všetkých vankúšov uvádzame plošnú hmotnosť (gramáž) iba guličkového výplňového materiálu a to na celý rozmer výrobku.
Vankúše Medical sa dajú prať v automatickej práčke a potom sušiť v bubnovej sušičke. Odporúčame zákazníkovi, aby dodržiaval symbolmi údržby, ktoré sú uvedené na textilné etikete našité na každom výrobku.
Vankúše Medical sú prešité do štvorcov a obdĺžnikov. Vankúše sú potom pri konečnom šití vybavené zipsom.
Vankúše so zipsom sú veľmi praktickými výrobky, kde možno v vankúši prispôsobiť množstvo výplne podľa priania a potreby zákazníka. Netkanná textília je veľmi dôležitým materiálom u vankúšov. Hlavnou funkciou tohto materiálu je zabránenie spojenie rúna s guličkovým vláknom. Guličkové vlákno patrí medzi najkvalitnejšie výplne používané do vankúšov.


Výrobca: KVALITEX
Model: K6246055020Hlav

Varianta tovaru - Tabuľky veľkostí Doba dodania Cena s DPH Zvoľte množstvo
Vankúš guličkový Medical zips 45x60cm 400g Skladem - ihned k odeslání
(do 48 hodín u Vás)
17,25 €
15,10 €
ks

Doprava zadarmo

Už od objednávky nad 96 EUR

Zákaznícka linka - máte nejaký dotaz?

E-mail: info@donti-povleceni.cz - neváhajte sa ozvať

onlineplatby
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace