Doprava a platba

Tabuľka s cenami slúži pre vašu rýchlu orientáciu. Ak sa chcete o jednotlivých spôsoboch doručenia dozvedieť viac, prosím, kontaktujte nás. Pre konkrétnu objednávku nemusia byť dostupné všetky spôsoby doručenia, napr. Pokiaľ ide o tovar väčších rozmerov. Detailné informáciu obdržíte pred odoslaním Vašej objednávky.

Kuriérska služba

Odber na výdajnom mieste Uloženka.cz - zoznam 2,50 €
Doprava na Slovensko 7,20 €

Uloženka

Osobný odber na výdajných miestach služby Uloženka.cz.

Platba

  1. dobierka
  2. prevodom na účet
  3. platobnou kartou
  4. rychlé bankové prevody

Bankové spojenie:

Účet u FIO banky číslo: 2000719073/2010 (EUR)

 

* Ak máte vybrané viac produkty v jednej objednávke (ktoré sa nedajú odoslať ako jeden balík), môže byť objednávka rozdelená do niekoľkých zásielok a / alebo podľa dostupnosti tovaru. Za každú takúto ďalšiu zásielku v rámci jednej objednávky je doprava účtovaná za zvýhodnenú cenu. Tovar označený ako "Skladom u dodavetele" v prípadoch, keď sa jedná o partnerský predaj, je vždy expedovaný v osobitnej zásielke za sadzbu poštovného stanovenú pre tento predaj.

Pred prevzatím tovaru prosím starostlivo ho skontrolujte, či je obal i výrobok neporušený, v prípade akejkoľvek nezrovnalosti alebo známky poškodenia tovar nepreberajte. Kontrola funkčnosti výrobku na mieste nie je možná.

Doprava zadarmo

Už od objednávky nad 96 EUR

Zákaznícka linka - máte nejaký dotaz?

E-mail: info@donti-povleceni.cz - neváhajte sa ozvať

onlineplatby
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace